Festival „Za sluncem“ s Kryštofem a za účasti hokejistů HC Energie a Baníku Sokolov

HC Energie se společně s partnerským Baníkem ze Sokolova zúčastní v pátek 23. srpna velkého festivalu Za sluncem, který se bude konat na koupališti Michal v Sokolově. Velkým lákadlem pro hokejové fanoušky je mimo jiné i představování dresů obou celků pro nadcházející sezonu. Start celé akce je naplánován na 15:00.

Festival Za sluncem však není pouze sportovní záležitostí. O zábavu se v průběhu celého večera budou starat také hudební kapely -Post-It, Support Lesbiens, Jaroslav Uhlíř s kapelou, Kryštof či Mirai. Repertoár je tedy vskutku pestrý.

Kromě hudebního doprovodu je spousta dalších možností, jak se v areálu zabavit. „Na své si přijdou také děti, na které čekají atrakce na suchu i ve vodě, včetně nejdelší skluzavky v ČR. V areálu koupaliště je možné i kempovat, kdy jeden z kempů je rodinný,“ informuje pořadatel akce Vladimír Suchan.

VLNY music agency je pořadatelem nejen festivalu Za sluncem, ale zároveň mnoha dalších akcí. Zároveň tato agentura podporuje oba hokejové celky hrající dvě nejvyšší soutěže v ČR.

Proč by si tuto událost neměli nechat ujít hokejoví příznivci?

Jak prvoligový klub HC Baník Sokolov, tak extraligový klub HC Energie Karlovy Vary pošle na festival své zástupce, se kterými se budete moct setkat nejen při autogramiádě. Vrcholem hokejového programu pak bude představení dresů obou mužstev pro nadcházející ročník. V jednání je pak také exhibiční utkání obou týmů buď v plážovém fotbale nebo v plážovém volejbalu.

Pozvánku si vzali na starost zodpovědně oba kapitáni. „Chtěli bychom pozvat fanoušky HC Energie Karlovy Vary a HC Baník Sokolov v pátek 23. srpna na koupaliště Michal v Sokolově, kde společně pokřtíme dresy na novou sezonu. Těšíme se na vás“, vzkazují společně Václav Skuhravý a Tomáš Rohan.

VLNY music agency pak pro fanoušky připravil navíc jedno zpříjemnění. Každý, kdo se v sekretariátu HC Baník Sokolov či HC Energie Karlovy Vary prokáže permanentní vstupenkou, nebo si ji nově zakoupí, bude moct na festival za 450 korun. Původní cena za vstupenku je v předprodeji 699 korun, na místě pak 799.

Program akce:

  • 13:00 – otevření areálu 
  • 15:00 – 16:00 Post-It 
  • 16:00 – 17:00 Autogramiáda HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary 
  • 16:30 – 17:45 Support Lesbiens 
  • 17:50 – 18:10 Pokřtění dresů HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary 
  • 18:15 – 18:30 Exhibiční utkání HC Baník Sokolov vs. HC Energie Karlovy Vary 
  • 18:30 – 19:45 Jaroslav Uhlíř s kapelou 
  • 19:50 – 20:05 Exhibiční Allstars utkání hokejistů proti fanouškům 
  • 20:15 – 21:30 Kryštof 
  • 22:00 – 23:30 Mirai

Zdroj: hokejkv.cz

Více o festivalu „Za sluncem“ – ZDE


Reklama

iLED.cz je dodavatel profesionálního LED osvětlení pro exteriér, interiér a veřejné a místní komunikace a prostory. Nahradíme stávající osvětlení a konvenční světelné zdroje úspornou LED technologií. Provedeme audit aktuální energetické náročnosti a připravíme komplexní a optimální projekt relampingu pro každý typ osvětlení.

LED technologie přináší zásadní energetické úspory i při zachování vysoké světelné účinnosti. Ať už se jedná o osvětlení veřejných a místních komunikací, veřejných prostranství a parků, architektonické osvětlení budov v exteriéru či interiéru, osvětlení sportovních a kulturních areálů, úřadů, škol a nemocnic, výrobních a skladovacích hal, až po rodinné domy a domácnosti.

Nabízíme kvalitní značkové produkty. Zajišťujeme vlastní vývoj a výrobu unikátních produktů, často v originálním designu na přání zákazníků. LED produkty poskytují unikátní vlastnosti a variabilitu nových řešení. Nečekejte, až Vaše současná řešení „dožijí“ a kontaktujte naše specialisty, kteří jsou Vám neustále k dispozici.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..