Karlovarská hokejová přípravka zve všechny kluky a holky

Hokej je nádherný sport a nabízí mnoho příležitostí poznat nové lidi a spřátelit se.“

Pokud máte chuť a touhu prožívat společně s námi a se svými dětmi radost ze sportu, neváhejte nás kontaktovat.

U nás v klubu HC Energie si začínáme hrát s dětmi na ledě již od čtyř let. Ještě mladší šikulové mohou získávat pohybové dovednosti při cvičení rodičů s dětmi v tělocvičně, a připravovat se tak na svůj pozdější vstup na led. Do hokejové přípravky se můžete přihlásit kdykoliv během roku. Čeká na vás tým složený z profesionálních trenérů a nadšených dobrovolníků, kteří pro vás i vaše děti po celou sezónu připravují mnohé zábavné aktivity na ledě, v tělocvičně, na hřišti i ve volné přírodě. K těm již tradičním patří: Bruslení s Mikulášem, čerty a anděly, Vánoční bruslení, Karnevalové řádění, Malování s hokejem nebo Kolovácký dvojboj.

Proč začít hrát hokej?

Důvodů je mnoho. „Naučím se bruslit, získám sílu, vytrvalost, rychlost, zlepším koordinaci, naučím se zvládat i mnoho dalších sportovních aktivit jako je běhání, skákání, herní činnosti, kterým se v tréninku věnuje pozornost.“ Hokejisté jsou kamarádi, učí se pravidlům fair play i odpovědnosti, musí spolupracovat a vzájemně se podporovat. Hokej je nejrychlejší týmová hra.

A co s děvčaty? I ženský hokej v České republice nabírá na síle. Hokej je pro dívky stejně vhodný jako třeba basketbal nebo volejbal, má upravená pravidla tak, aby nedocházelo ke zbytečným zraněním.

Lední hokej není v Karových Varech pro malé hráče drahým sportem. HC Energie zapůjčí první brusle a daruje první hokejku. Zaplatíte 500,-Kč a Vaše dítě může navštěvovat 2x týdně výuku bruslení a 1x týdně hodinu všeobecné sportovní přípravy v tělocvičně.

Zdroj: hokejkv.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..