Karlovy Vary – Městská policie zavedla stipendia

Foto zdroj: facebookové stránky mmkv

V letošním roce uzavřela Městská policie Karlovy Vary s TRIVIS – střední školou veřejnoprávní Karlovy Vary Memorandum o spolupráci, které se týká mimo jiné i nabídky stipendijních smluv pro studenty třetích ročníků.

Studentům město uhradí školné za poslední rok studia a garantuje uzavření pracovní smlouvy po úspěšném složení maturitní zkoušky. V průběhu posledního ročníku budou studenti rovněž absolvovat řízenou praxi, aby se lépe seznámili s fungováním městské policie. Po uzavření pracovní smlouvy pochopitelně i na ně čekají zaměstnanecké bonusy, včetně náborového příspěvku.

První vlaštovkou je studentka Jana, která ve čtvrtek 25. 7. 2019 podepsala vůbec první stipendijní smlouvu v 27leté historii městské policie.

S Trivisem již městská policie spolupracovala v minulosti, kdy si strážníci právě na této škole doplňovali při zaměstnání středoškolské vzdělání. Spolupráce tehdy fungovala na výbornou a karlovarští strážníci splnili zákonné požadavky  na vzdělání s velkým předstihem, díky čemuž nemusel žádný z nich ukončit pracovní poměr.

Zdroj: Městská policie Karlovy Vary


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..