KRÁSNÉ MĚSTO – KRÁSNÉ KARLOVY VARY

Pod heslem KRÁSNÉ MĚSTO vstupuje ODA do komunálních voleb s cílem poctivě pracovat pro města a obce a řešit problémy lidí, kteří v nich žijí. Proto své kandidáty postavila v místech, kde jsou její členové a sympatizanti aktivní.

Občanské demokratická aliance dnes zahájila v hotelu Aquapalace Čestlice svou kampaň pro komunální volby 2018. ODA se o přízeň voličů bude ucházet ve volbách do zastupitelstev Hlavního města Prahy, MČ Praha 5, MČ Praha 6, MČ Praha 11, MČ Praha 18-Letňany, Čestlicích, Ústí nad Labem, Nymburce, Mladé Boleslavi, Karlových Varech, Králově Dvoře, Vrátu, Olomouci, Kopřivnici, Kroměříži, Hranici a Štěpánově.

„Každé město nebo obec, kde kandidujeme, má své specifické problémy, které řešíme,“ potvrzuje předseda Sehnal a připouští, že jsou témata i vize, která jsou pro všechna místa společná: „Všude se potýkají s problémy v dopravě, špatnou průjezdností a nedostatkem parkovacích kapacit, chceme nabídnout více možností pro trávení volného času. Chceme se věnovat změně prostředí a atmosféry našich měst a obcí.  Jak ve smyslu životního prostředí, tak změny urbanistiky a rozvoje města,“ dodává předseda Pavel Sehnal.

Rozum do hrsti Krásné Karlovy Vary

Zdroj a více informací: Parlamentní Listy.cz

 

1 thought on “KRÁSNÉ MĚSTO – KRÁSNÉ KARLOVY VARY

  1. Jsem moc zvědavý na Karlovarskou kandidátku. Nechám se překvapit, protože radnice potřebuje nový vítr do plachet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *