Lidé si stěžují na hluk z areálu Rolava, politici mlží

karlovarky.cz

Karlovy Vary

Obyvatelé karlovarské městské části Rybáře, kde se nachází oblíbený volnočasový areál Rolava  si stěžují na kulturní akce, které se v areálu konají o dnech pracovního volna.

Hudební produkce táhnoucí se do pozdních nočních hodin a odcházející návštěvníci byli podle obyvatel slyšet ještě v jednu ráno.

„Máme nový rozvojový plán Rolavy, který počítá i s vybudováním parkoviště. Rušení nočního klidu je věcí KV City Centra, které je pořadatelem kulturních akcí. Společně s městskou policií dostalo za úkol, aby došlo k nápravě,“ řekl náměstek primátora Čestmír Bruštík (NEZ) pro iDnes .

„O víkendu se na Rolavě koná LétoFest, takže předpokládám, že stížnosti zase přibudou. Produkce žádala o výjimku, aby se v pátek mohlo hrát až do jedné, tu ale nedostala, lidé si stěžují docela oprávněně. Myslím, že to není nejlepší prostor pro hudební produkci, zvlášť v nočních hodinách se nese po hladině a je velice slyšet, uvedl primátorův kulturní náměstek Jiří Klsák (KOA) pro iDnes.

Pokrytectví našich politiků nezná mezí

Oba náměstci primátora ale asi zapomněli občanům města říct asi to nejpodstatnější, že sami nafasovali lístky a rozdali si je svým kamarádům, ale hlavně záštitu nad Létofestem, převzal sám mocný politik a primátor města Petr Kulhánek (KOA).

Létofest je celorepubliková a velmi oblíbená putovní akce, která má tradici v celé republice a jednou za rok se tak dostanou známé hudební kapely za svými  fanoušky. Návštěvnost této akce v Karlových Varech už první den přivítala více než čtyři tisíce spokojených diváků.

 

2 thoughts on “Lidé si stěžují na hluk z areálu Rolava, politici mlží

  1. noco,jednou za rok se to vydzi.budte radi ze se tady aspon neco deje.KV arena je na hovno,nic se tam nedeje tak aspo tady na Rolave at neco je.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *