Město zasáhl skandál. Padla obvinění za úplatky a pletichy.

Karlovy Vary – Město zasáhl skandál. Padla obvinění za úplatky a pletichy. Pan Klement stojí opodál a pokrytecky ukazuje prstem.

Vážená redakce, jako mnoho občanů Karlových Varů jsem si přečetl články o tom, že polici obvinila několik mužů z  uplácení při opravách KV Arény. Následně na mne vyskočí příspěvky na sociálních sítích jistého pana Klementa, který s blížícími se komunálními volbami převtělil do politika za nějaké své hnutí a začne hlásit „Já to říkal“, „Já na to upozorňoval“.

Za dobu mého působení v  KV Aréně před třemi lety tento pokrytecký Klement nikdy na nic neupozorňoval. Proč píši pokrytecký Klement? Protože tento Klement měl v KV Aréně uzavřenou Příkazní smlouvu, kdy za období od roku 2015 byly Klementovi vypláceny několika tisícové odměny. Klement, v té době obchodní zástupce potravinové firmy, měl v KV Aréně na starosti „kontrolu nad dostavbou a dovybavení míčové haly a bazénu včetně organizace a realizace výběrových řízení“, „příprava a realizace organizačního zajištění provozu haly pro míčové sporty včetně přípravy smluv“, „zpracování návrhu nového organizačního řádu spočívající v dostavbě nových objektů“.

V té době byl Klement obchodní zástupce nějaké potravinářské firmy. Nebylo jistě v  Karlových Varech jiných odborníků na kontrolu dostavby, příprav smluv a vypracování návrhů na dostavbu haly než je tento Klement, který v  té době prodával jogurty. Mimo jiné, dle stavebního zákona, kontrolu nad prováděním stavby musí vykonávat osoba, která má příslušné vzdělání a  praxi v  oboru. A  to Klement neměl. Ptám se, kde bylo veřejné výběrové řízení na obsazení takové pozice? Nikde. A jak se tedy pan Klement najednou ocitl v KV Aréně na pozici odborníka na stavby, odborníka na výběrová řízení a odborníka na smluvní vztahy? Ať si každý vysvětlí po svém. Klement je absolutní pokrytecké dno, když se odváží na někoho ukazovat prstem a přitom sám moc dobře ví, že u toho byl také… Vybaví se mi české rčení „zloděj křičí, chyťte zloděje“.

Že si o  Klementovi nevymýšlím, dokládám Příkazní smlouvou mezi Klementem a KV Arénou s.r.o.

Autor: L. N.

 

Zajímají nás vaše názory na aktuální témata v Karlovarském kraji. Své náměty a příspěvky můžete psát na email: karlovarky@gmail.com 

Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor a redakce texty neupravuje. Články v „Blogu“ občana nevyjadřují názory redakce.

Aleš Chmelík

2 thoughts on “Město zasáhl skandál. Padla obvinění za úplatky a pletichy.

  1. Vážený pane L.N. pokud jste chlap tak tady je moje tel. číslo 775 499 558 a můžeme si popovídat. Klidně i za přítomnosti novinářů a nebo PČR. A níže můj pohled na mé účinkování na KV Aréně. Za práci se obvykle peníze dostávají a v mém případě to bylo 15tis měsíčně, které jsem ještě pak zdanil. Co se týká mé pracovní pozice u potravinářské společnosti, tak nespočívala jen v reprezentaci firmy, ale vedl jsem pravidelná obchodní jednání se zákazníky, vyhledával jsem nové obchodní příležitosti, uzavíral smlouvy a měl jsem zodpovědnost za svěřené velkoobchody. Mezi mé další pracovní povinnosti patřila tvorba cenových kalkulací a obchodní administrativa (nikdy jsem neprodával žádné jogurty 🙂 ). V minulosti jsem vlastnil realitní kancelář a celkově se obchodu věnuji téměř 20 let. Tolik asi k tomu proč si myslím, že rozumím smluvním vztahům. Dále nemusíte mít strach, že jsem prováděl kontrolu nad dostavbou MH ve smyslu stavebního zákona to opravdu ne. Ohledně výběrových řízení také nemusíte mít strach, protože bylo vždy vše konzultováno s panem Ing. Rýdlem z Magistrátu města K.Vary. Problém na který já poukazuji byl a je na KV Aréně – hokejové hale. Na MH vždy vše proběhlo v souladu se zákonem. O tom kdo je pokrytec ať si udělá obrázek každý sám 😉

  2. Do debaty, jak se pan Klement dostal do KV Areny se pouštět nebudu, ale jen pro připomenutí něco málo z nedávné politické minulosti pana Klementa si můžete přečíst zde:

    V Karlových Varech to není Lukáš Kohout, ale nějaký Marek Klement. Navenek se profiluje za hnutí ANO 2011. Vystupuje jako osoba, která obdržela od předsedy hnutí ANO 2011 Andreje Babiše pověření k řízení politiky v Karlovarském kraji. Více: http://kamilhrbek.blog.cz/en

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..