Pozvánka na fotbalový turnaj

Josef Němec a Matěj Drbohlav v dresu Slavie Karlovy Vary

Hned několik týmů Zaměstnanecké ligy Vltava Labe Média změří své síly dne 10.9.2020 na fotbalovém turnaji, který se uskuteční v Karlových Varech na hřišti SK Slavia Karlovy Vary v horních Drahovicích. Začátek celé akce je plánován od 14. hodin. 

Pořadatel celého turnaje si slibuje velký zájem veřejnosti, už jen pro to, že se ho zúčastní řada osobností veřejného života.

Na turnaji nebude chybět ani tým hnutí Trikolóra. Ten má namířeno skutečně vysoko a jeho cílem je turnajové vítězství. Hrajícím trenérem týmu bude Václav Klaus ml., poslanec Parlamentu České republiky a předseda Trikolóry, kterého přijede podpořit i jeho syn Vojta. Ve svém týmu bude mít i skutečná fotbalová esa nedávné historie českého fotbalu. Jmenovat můžeme například Josefa Němce, bývalého reprezentanta, který má ve svém držení dva ligové tituly s pražskou Sparty a s mexickým klubem Crux Azul si zahrál finále jihoamerického poháru. Dále bych rád zmínil velkého fanouška fotbalového sportu Matěje Drbohlava, účastníka juniorské ligy a druhé ligy dospělého fotbalu. Do hry se za Trikolóru zapojí i další členové a kandidáti do krajského zastupitelstva Karlovarského kraje.

Určitě se máte se na co těšit. Přijďte podpořit sport v Karlovarském kraji, ať už jste fandou jakéhokoliv přihlášeného týmu. Parkovat se dá před vchodem na hřiště u hotelu.

Fotbalový areál SK Slavia Karlovy Vary – mapa zde

Autor: Bc. Jiří Převrátil, volební manažer Trikolóry


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..