Volby se blíží, Kulhánek s hnutím KOA přechází do útoku

Samochvála asi opravdu smrdí aneb bezbřehý politický hyenismus, který se opět začal v posledních dnech šířit z úst primátora Kulhánka (KOA).

A nyní si vysvětlíme brutální populistický útok na voliče, který nepostrádá ani špetku studu a už vůbec ne zlomek sebereflexe a uvedeme vše na pravou míru.

 • Platby v autobusech MHD kartou nezajistili politici z hnutí KOA, ale jejich koaliční partneři VOLNÍ a ČSSD
 • Nové cyklostezky nezajistili politici z hnutí KOA, ale jejich koaliční partneři VOLNÍ a ČSSD
 • Utracené statisíce za několik hodin festivalu světla a karnevalu zařizuje tradičně se svými kamarády hnutí KOA
 • Chytré odpadové nádoby prosadili přes aktivní odpor hnutí KOA koaliční partneři VOLNÍ
 • Nový sběrný dvůr ve Staré Roli prosadili koaliční partneři VOLNÍ
 • Postupnou opravu tržní kolonády realizují koaliční partneři z ČSSD
 • Přemístění Vřídla před Vřídelní kolonádu prosadili koaliční partneři VOLNÍ
 • Triatlon a půl maraton je záliba primátora Kulhánka, který si zajel za peníze města zaběhat na celý den dokonce i do Izraele
 • Opraveny důležité silnice provedeny v gesci koaličního partnera klubu VOLNÍ  
 • Kamerový systém Městské policie není zdaleka nový, dožívá  a potřebuje nutně modernizovat a rozšířit kapacitu, pouze se přestěhoval na kraj – KOA
 • Pobočka univerzity Karlovy stála město milióny a za tři roky se nepodařilo otevřít ani první ročník – KOA, KDU-ČSL
 • Unesco za osm let nedotaženo do konce, procestovány a procestovány milióny korun za výlety Kulhánka a Klsáka 
 • Cyklistický závod zajišťuje KOA
 • Workout hřiště nezajistili politici z hnutí KOA, ale jejich koaliční partneři VOLNÍ a ČSSD
 • Rozšíření domova pro seniory přes aktivní odpor hnutí KOA, přístavbu zajistili koaliční partneři VOLNÍ a ČSSD
 • Centrum zdraví a bezpečí zpravuje koaliční partner ČSSD, hnutí KOA nezajistilo zhola nic, naopak přišlo do hotového
 • Výborný a respektovaný Karlovarský orchestr nemá ani po osmi létech vlády hnutí KOA vlastní koncertní sál, zbyly opět jen sliby a symfonikům opět oči pro pláč, pro opičí a falešnou lásku hnutí KOA
 • Městské farmářské trhy zajišťuje společnost řízená koaličním partnerem ČSSD, na které mediálně parazituje KOA , která se jen chlubí cizím peřím 
 1. Chcete si pustit populismus nejhrubšího kalibru znovu?
 2. Nevěříte vlastním uším, brutální a nepravdivé mediální masáži ?
 3. Máte pocit, že výsledek po osmi létech soustavné vlády hnutí KOA je obhajitelný?

,,Za tím vším si stojíme, toto heslo lze doplnit asi jen slovy s rukama v kapsách.“

Ve srovnání se Sokolovem a Chebem jsou Karlovy Vary jen ubohou a vybydlenou pastouškou s průvanem ve financích, bez vize do budoucna s nesmyslnými a nereálnými projekty za milióny zadaných často z ruky, které postupně jako mediální bubliny splaskávají, aby vzápětí vyšuměly do ztracena a nahradily je nové ještě nesmyslnější líbivé, však nereálné parodie dvorních projektantů hnutí KOA.

Nehorázné překrucování faktů a chlubení se prací svých koaličních partnerů. Přisvojování si pozitivního je tak malé a rozkulhané jako projekt protkaný klientelismem rodinných klanů, které dojí městské prasátko v různých polohách za soustavného vřískotu mediální klaky rádoby mecenáše, ale z kapes daňových poplatníků.

Stovky služebních cest za stovky tisíc po celém světě jsou synonymem a příměrem k ,,vykonané práci“ snad jen vyjádřeno příslovím : ,,Sláva nazdar výletu, tak jsme doma, tak jsme tu,“ ale nic víc. 

,,Klientelismus – Oblbování – Anarchie = hnutí * * *

Politik, který po osmi létech zmaru Karlových Varů s vybílenou pokladnou jen stěží přežívá bez státních investičních programů a podpory poslanců či senátorů na úkor městských financí, které jsou dnes téměř v troskách, stejně jako dlouhodobě podfinancovaná městská infrastruktura a nemovitý majetek, kde se opravy odkládají právě z finančních důvodů řadu let z roku na rok a pořád dokolečka. Věčně hladová klika kultury zuřivě polyká rok od roku další a další a další milióny. Sotva jeden milión zuřivě klaka spolkne jako malinu, už hladově pláče jako novorozeně, které když otevře pusinku se každý leknout musí zubů ostrých jako žiletky. Ty ale nekompromisně rozcupují vše, co jen trochu projeví svůj názor a poslušně se neklaní kultu Kulhánka, jenž se pasoval do role ,,Skoroboha.“

Se stavem chátrajícího městského majetku se Kulhánek už nahlas nechlubí, musel by totiž přiznat, že každoročně tupými škrty zlikviduje často i nutné opravy, které následně přechází do havarií a snaží se zoufale vše mediálně překrýt divadélky, karnevaly a festivaly, které popularizuje se svými honícími psy desítkami tiskových zpráv, doslova zavalujících veřejný prostor.

Město plné divadelních kulis každoročně více připomíná vybydlený dům se střechou před provalením.

V Karlových Varech bez přestávky vládne  hnutí KOA včele s Kulhánkem už osmý rok a evidentně se mu politická moc zalíbila natolik, že se neštítí používat techniky, kdy se veřejně chlubí i tím co udělali jiní a to bez mrknutí oka.

Krom přebíhání ze strany do strany, nebo sdružení podle typu voleb je Kulhánek sběratel veřejných funkcí s nebývalým počtem, dále je krajský zastupitel a opakovaně neúspěšný kandidát do parlamentu ČR.

zdroj : facebook, hnutikoa.cz,

1 thought on “Volby se blíží, Kulhánek s hnutím KOA přechází do útoku

 1. KOA si může připsat na svůj seznam mrhání veřejnými prostředky nepoužitelnou studii Integrovaného dopravního terminálu u Tržnice, za kterou město zaplatilo 1 mil Kč ( spoluautorem studie zadané bez výběrového řízení je ing. Tůma , manžel paní radní Tůmové z KOA) . Primátor (KOA) dále stojí za přípravou koncesního řízení na Alžbětiny lázně v ceně doposud 6 mil Kč, kterým chce podpořit společnost trestně stíhaného solárního barona Zemka městskými prostředky ve výši min. 350 mil. Kč . Písková bábovička za 115 tis. korun na Zítkově kolonádě či dáreček města ve výši 150 tis.korun věnovaný Puppu ke Karlsbader Wochenende jsou ve světle tohoto mrhání jenom maličkostmi , ale i to jsou peníze občanů města, které KOA vyhazuje z okna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *