Aroganci hejtmana Kulhánka vnímají politici města jako podraz

Chaotické řízení Karlovarského kraje a pokus o přehození problému na město bylo označeno náměstkem Tomášem Trtkem (ANO)  jako podraz.

Poslední zastupitelstvo města Karlovy Vary, kromě toho že schválilo rozpočet na rok 2023, tak bylo svědkem další arogance a osobních útoků hejtmana Kulhánka (STAN / KOA), který posměšně urážel primátorku města Andreu Pfeffer Ferklovou (ANO). Kulhánek a jeho poučování o působnosti obcí ve vztahu k Základním školám ukazuje na to, že delší domu nejspíš naráží na své vlastní limity a nevystačí si jen s mediální klikou, která mu na Karlovarsko dlouhá léta fouká do plachet i přes, to že Karlovy Vary za osm let přivedl k nejhorším ekonomickým výsledkům, aniž by se konaly pohromy jako Covid19 a další.

Na jednu stranu se Kulhánek trapně při jednání zastupitelstva vychloubal stále lepším rozpočtem kraje, o který dobře pečovali jeho předchůdci a na druhou stranu potají chce zrušit bazén při Domovu mládeže Střední pedagogické škole v Karlových Varech. Kulhánkovo účelová a neobjektivní mediální veletoče už zřejmě nikoho nebaví a nejspíš i jeho koaliční partnery. Protože se stále chlubí cizím peřím, nejspíš nebude dlouho trvat, kdy začnou koaliční třenice na Karlovarském kraji.

Krajský radní sedící na několika židlích stejně jako zastupitel města Jindřich Čermák (Piráti) jen hloupě popsal zoufalou situaci, ve které veřejně přiznal že ji neumí vyřešit.

Kulhánek, který také sedí na několika politických židlích začal slovně urážet primátorku města, aby si nastudovala legislativu o školství. Ten stejný Kulhánek s Čermákem, oba občané města Karlovy Vary chtěli po tichu bazén uzavřít pro děti a občany města.

Chování zastupitelů sedících na dvou i více židlích v podání politiků Kulhánka a Čermáka připomínají spíš nečestné chování posádky lodi, kterou chtěli nechat v tichosti potopit.

Zastupitelé města veřejně odsoudili chování politiků Kulhánka a Čermáka a schválili usnesení o tom, jak Karlovarský kraj pod jejich vedením omezuje provozy sloužící pro rozvoj dětí, mládeže a i veřejnosti.

Veřejné počínání politiků Kulhánka a Čermáka více připomíná jen ostudné mediální špinění zastupitelů města Karlovy Vary, než odpovědnou práci pro občany, za kterou pobírají desetitisíce měsíčně. Další kritika zastupitelů Karlových Varů opakovaně upozorňovala na to, že Kulhánek rozhodoval o bazénu za zády všech a celou věc se snažil mediálně ututlat.

Jako bývalý novinář si Kulhánek hledí vlastního PR možná více než toho, aby se choval jako politik k lidem čestně a otevřeně. V minulosti byl Kulhánek opakovaně přistižen při pokusech o ututlání více informací, které by nemusely vyznívat v jeho prospěch. Mnozí politici veřejně označili Kulhánka dokonce jako lháře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..