Budou další dotované lety z hlavy hejtmana Kulhánka?

Rozhovory s úlisnými novináři o rozšíření letů z karlovarského letiště o novou destinaci vede opět  hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek (STAN, KOA, TOP09…)  Prý se podle Kulhánka jedná o další pozitivní krok, který má letiště znovu aktivovat. Příští rok má být tahákem pro občany kraje Kréta.

„Z mého pohledu jistě nejde o krok poslední. Snažíme se stále navázat na sezónní lety do Tel Avivu, které byly úspěšné již před několika lety. Zároveň spějeme do finále s projektovou přípravou rozšíření a následně prodloužení vzletové dráhy tak, abychom rozšířili perimetr dostupných destinací a zároveň vytvořili podmínky pro další letecké společnosti k letům do Karlových Varů. Věřím, že během následujících let se Karlovy Vary mohou stát alternativním letištěm pro to pražské, a stane se tak plnohodnotným regionálním letištěm s pravidelnými linkami,” doplnil hejtman.

Doslova hloupými bláboly jsou  znovu a znovu krmeni někteří novináři papouškující nekonečné velebení rozkulhaných pověstí, falešných slibů a skvělé budoucnosti  kraje, ze kterého lidé po stovkách utíkají dlouhé roky. O fungujícím leteckém spojení Karlovarska se světem a dalších diagnózách jediné osoby si budou opět místní pokrytci za zády všech povídat jen proto, aby si také ukousli z “ohlodaného krajského koláče”. 

Mimo jiné je Kulhánek mistrem populistického parazitovaní na práci jiných politiků, jejichž gesce si mediálně obratně přivlastňuje jen v případech, kdy z toho může vytřískat, byť podlým způsobem mediální body. Takoví lidé by v byznysu skončili dříve než začali. Ale díly tomu, že lidé zapomínají, může křivá mediální klika falešně vyhrávat dlouhá léta, i když je mnohým profesionálům stále více z rozkulhaného flašinetu na zvracení. Jedním z důkazů je Kulhánkovo podnikání v médiích, které sebou vlekl dlouhé roky jako politik i přes jasný střet zájmu v dnes již zaniklém časopisu Promenáda, který byl mimo jiné  také vyživován i z veřejných peněz.

Byly to právě draze dotované linky do Izraele, které město Karlovy Vary z rozpočtu všech občanů pod Kulhánkovo taktovkou dotovalo, až do vyčerpaní dotací, aby se po té opět ukázalo, že politik z hnutí KOA je spíš bezduchým snílkem, než odpovědným ekonomem. Jedině tak, je možné se vyhnout trestní odpovědnosti. Ale proč takové lidi volíme?

V nesmyslném utrácení veřejných peněz nepodložených skutečnými čísly vedoucími k prosperitě všech je současný hejtman expertem.  V minulosti to bylo jen několik dotovaných výletů pro papaláše, jejich kamarády a hrstky obyčejných lidí. Ti jen doplnili několik cirkusových představení, která ztropila vysněný mediální humbuk, populistického marketingu, který se rozkulhanými  médii šířil vzýváním  Kulhánka jako spasitele. Ale lety byly neefektivní a neživota schopné, stejně jako mnohé výmysly z “Kulhánkovo kuchyně”.

Lidé nejspíš opět budou nedobrovolně dotovat pokračující ekonomické nesmysly, budící další a další mediální  kampaň, kterou chrlí  už jen bezcharakterní novinářka z Plzeňska Ivana K. dlouhé roky pod rouškou místní redaktorky vychvalující i to, že letiště v Karlových Varech za minulý rok využilo jen pouhé jedno procento občanů Karlovarského kraje. Na takové zvrácenosti už musí mít jeden notnou dávku odvahy. 

Člověk, který čte delší dobu tendenční a nebetyčné plkání Ivanky K. se nemůže ubránit dojmu, že je politik Kulhánek pro ní buď krucifixem, nebo existuje jiný důvod pro tak slaboduché, neobjektivní a  počínání. Ostatně si IK s PK už dlouhá léta tykají, takže se může jednat jen o přátelskou výpomoc plnou novinářských bludů. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..