Čtyřiasedmdesátiletý řidič vjel na přejezd

Řidič osobního vozu  vjel v pátek 22. dubna na silnici u Nových Hamrů na železniční přejezd, kde došlo ke střetu s vlakem. Při této srážce utrpěl těžká zranění a musel být letecky přepraven do nemocnice.

 

„V pátek dne 22. dubna 2022 krátce před polednem došlo na silnici III. třídy č. 2194 u Nových Hamrů k dopravní nehodě osobního automobilu a vlaku. Čtyřiasedmdesátiletý řidič osobního vozidla značky Škoda měl zřejmě vjet na železniční přejezd v době, kdy byla dávána výstraha dvěma střídavě přerušovanými světly a nedat přednost právě projíždějícímu vlaku. Následně došlo ke střetu vlaku s levým bokem osobního vozidla,“ popisuje okolnosti nehody policejní mluvčí Jan Bílek.

 

 

Čtyřiasedmdesátiletý řidič osobního vozidla utrpěl těžká zranění. Jeho transport do nemocnice zajistila letecká záchranná služba. Lidé cestující ve vlaku naštěstí zraněni nebyli. Orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu, kterou provedli policisté, byla u řidiče osobního vozu i strojvedoucího vlaku negativní. Příčina a okolnosti dopravní nehody se prošetřují. Odhadovaná škoda předběžně činí zhruba 850 000 korun.

 

Zdroj: Policie ČR/foto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..