Další skandál Karlovarských Pirátů.

Po kmotrovských praktikách při ovládnutí mimořádných voleb konaných dne 6. 1. 2018 v obci Prameny (Karlovarský kraj), kdy rodinný klan krajského předsedy České pirátské strany Třešňáka obsadil tři ze čtyř kandidátních listin (tchán Petra Třešňáka obsadil kandidátku Svobodné Prameny; manželka Petra Třešňáka kandidátku Prameny Šťastné a Veselé; tchýně Petra Třešňáka obsadila kandidátku České pirátské strany), tu máme z dílny Pirátů další podlý útok na voliče.

Karlovarská pirátská strana má na druhém místě kandidátky Barboru Hradečnou, která v předvolebním medailonku uvádí, že působila jako advokátní koncipientka. V seznamu advokátních koncipientů České advokátní komory uvedena není a na dotaz České advokátní komory nikoho tohoto jména v seznamu advokátních koncipientů neevidují. Pirátka Barbora Hradečná zcela vědomě obelhává voliče ve svých předvolebních prohlášeních, aby jim vnutila nejspíše punc své vzdělanosti, po které možná touží, ale nemá ji. V případě, že v takové malichernosti dokáže obelhávat voliče, co můžeme od takového člověka čekat za férové jednání, pokud by opravdu byla zástupcem vedení města?

Autor: redakce.

Zdroj snímků: vyjádření České advokátní komory, wiki.pirati.cz, piratikvk.cz a Karlovarky prosinec 2017.

7 komentářů: „Další skandál Karlovarských Pirátů.

 • Čtvrtek, 4. října 2018 (20:34)
  Trvalý odkaz

  Zajděte si vy pseudo Piráti na diskuzní fóra s panem Michálkem, nebo Bartošem to jsou lidé na svém místě. Jsem sice starší ročník a nezapadám možná věkem do Pirátské skupiny, ale tito pánové nazývají problémy pravými jmény, nevymýšlí si o sobě nesmysly aby ohromili voliče, skvělé setkání s panem Bartošem v září v Lokti.

  Reagovat
 • Čtvrtek, 4. října 2018 (20:35)
  Trvalý odkaz

  Žádná pokora směrem k voličům. Na parlamentní úrovni je to můj šálek kávy, v Karlových Varech si na Piráty pouze hrají, ale samotná myšlenka Pirátů v tomto sdružení chybí. Vivat Ivan Bartoš!!!!!

  Reagovat
 • Čtvrtek, 4. října 2018 (20:38)
  Trvalý odkaz

  Na Facebooku jsem se dočetla, že Piráti postup Karlovarek nazývají Stb praktikami. Co to povídáte o Stb praktikách pana novináře? Do jaké doby jste se to Piráti vrátili? Do doby, kdy byla cenzura médií a psalo se pouze to, co se politikům líbí? Vyrůstala jsem v komunistickém režimu, kdy lži občanům ze strany politiků byly na denním pořádku a podle toho se odrážela i lež v nedemokratických volbách. 28 let po revoluci tady nepřímo preferujete stejné totalitní praktiky…lži, obelhávání, zamlžování a následuje držhubné novinářům! Všimla jsem si na vašich stránkách, že paní Hradečná své působení v advokacii již vymazala…..a to hovoří za vše.

  Reagovat
 • Pátek, 5. října 2018 (8:43)
  Trvalý odkaz

  Působila jako advokátní koncipient dříve, ale nyní ne. Proto v aktuálních seznamech nefiguruje. Co na tom nechápete?!

  Reagovat
 • Pátek, 5. října 2018 (10:03)
  Trvalý odkaz

  Jan Bednařík: To je mi úplně jasné, že působila jako advokátní koncipient dříve, její prohlášení jsou čistá, jako křišťál Standy Grosse 🙂 Proto si informaci o advokátní působnosti z profilu na Vašich Pirátských stránkách už stáhla :-)))))))))))

  Reagovat
 • Pátek, 5. října 2018 (10:10)
  Trvalý odkaz

  Pro pana Daniela: Jak píše paní Lucie Blažková…….. nejraději byste demokratické komentáře zatrhnuli. A psalo by se pouze to, co by se politikům líbilo. Vy nejste Piráti, vy jste normální komunisti!! Úctu nemáte ani k České advokátní komoře. Pokud se vyjádří matrika ČAK, že v evidenci advokátních koncipientů není, tak jednoduše bohužel vaše politička lhala a to je fakt a nic na tom nezmění ani vyškrtnutí. Je to obdobné, jako když se vyjádří matrika k občanovi ČR a neznamená to, že když umřel, tak neexistoval.

  Reagovat
 • Pingback: Fake news karlovarské zastupitelky v přímém přenosu ⁄ Karlovarské listy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..