Energetici dál bojují, předkolo se přesouvá do Chomutova

Po dvou venkovních nezdarech se série předkola play-off za stavu 0:2 na utkání přesouvá do dočasného domácího prostředí energetiků v Chomutově. Cíl je jasný, vyhrát už pondělní zápas a ještě se poprat o postup o čtvrtfinále! Pondělní duel startuje v 19:00, vysílat jej bude ČT Sport.
Kde utkání sledovat: Textový přenos | Video přenos
Vstupenky: Ticketportal

Dvě vyrovnaná utkání, dvě prohry. Energetici neodehráli na východě Čech špatné zápasy, jenže o lepší výsledky se připravili špatnými vstupy. V pátek ztráceli po první třetině jednu branku, o den později už tři. Nebýt brankáře Lukeš mohlo být i hůř.

„V pátek nás Lukíňo vychytal, i v sobotu měl super zákroky a držel nás ve hře. Ve druhé třetině jsme sepnuli, ale bohužel už to na vyrovnání nestačilo,“ hodnotil po úvodních dvou utkání kapitán Tomáš Vondráček.

A jak zmínil nejproduktivnější hráč Energie v základní části, od druhé třetiny jeho mužstvo převzalo otěže utkání a bylo Dynamu minimálně vyrovnaným soupeřem. I proto jeho spoluhráči rozhodně neskládají zbraně a ještě se poperou o to, aby se série do Pardubic vrátila!

„Doma jsme Pardubice dvakrát porazili, doufám, že se to podaří znovu. V Chomutově nám navíc při posledním utkání vytvořili fanoušci fantastickou kulisu a doufám, že nám tam vytvoří domácí prostředí i nyní,“ zve nástupce Skuhravého ve funkci na pondělní utkání.

Do sestavy Energie se v sobotu po krátké absenci vrátil Tomáš Mikúš, poprvé od bolestivého zranění v obličeji pak bojovník Tomáš Redlich. Chyběli naopak Jan Hladonik a Dalimil Mikyska, nad jejich startem v pondělí zůstává otazník.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA UTKÁNÍ V CHOMUTOVĚ

Cena: 150 Kč

Online: Tickeportal

Pokladny (ROCKNET Arena, Chomutov): V den utkání 90 minut před jeho začátkem. Lze platit pouze v hotovosti!

S ohledem na současnou situaci a minimální časový prostor není technicky přenést do ticketingového systému Ticketportalu seating hlediště chomutovské ROCKNET areny (rozdílné odbavovací systémy v obou halách), proto nelze garantovat konkrétní místo (jak bylo před sezonou avizováno). Vstupenky tak nejsou na konkrétní místo (přestože na nich bude vytisknut sektor/řada/sedadlo), v areně si můžete sednout na libovolné neobsazené sedadlo.

SEKTORY FANOUŠKŮ

Aktivním fanouškům, kteří chtějí tvořit atmosféru na stadionu, opět doporučujeme vybrat si místo v uvedených sektorech.

Kotel Energie – sektor „O“
Kotel Pardubice – sektor „E“

MÁM ZÁKLADNÍ PERMANENTKU

Permanentní vstupenky pro sezonu 2021/22 pro utkání play-off neplatí, je tak třeba zakoupit si vstupenky v předprodeji či v den utkání na pokladnách ROCKNET Areny v Chomutově.

Výjimku tvoří loňští permanentkáři, kteří klub před sezonou podpořili příspěvkem navíc na účet klubu. Jedná se o stejné fanoušky, jejichž jména jsou na letošních extraligových dresech A-mužstva. Více ZDE. Tito fanoušci mají vstup na všechna utkání play-off zdarma, musí si však vyzvednout vstupenky na pondělní (potenciálně i úterní) utkání na sekretariátu klubu u p. Holého, nebo paní Járové. Mohou tak učinit v následující dny:

Čtvrtek 10.3. 9-16h, pátek 11.3. 9-16h, pondělí 14.3. 9-14h (mimo 12 -13h)

VIP permanentky

Majitelé VIP karet a VIP SKYBOX permanentek mají vstup na utkání play-off zdarma, nemusí tak kupovat žádné vstupenky.

Sponzorské permanentky do hlediště

Držitelé sponzorských karet si musí vyzvednout vstupenky na pondělní (potenciálně i úterní) utkání na sekretariátu klubu. Mohou tak učinit v následující dny:

AUTOBUSY ZDARMA DO CHOMUTOVA

Na domácí utkání předkola play-off náš klub ve spolupráci s městem Karlovy Vary opět vypravuje, tentokrát šest, speciálních fanouškovských autobusů zdarma, které naše příznivce dopraví zdarma do Chomutova i zpět po utkání do Karlových Varů.

Odjezd autobusů na pondělí 3. utkání předkola play-off do Chomutova je naplánován na 17:00 z horní plochy u tréninkové haly.

Zdroj: hokejkv.cz