Finálovou sérii vede VK Lvi Praha

Pražští Lvi vyhráli s Karlovarskem 3:0 a ujali se vedení  finálové série.

V Hale míčových sportů hráli včera karlovarští volejbalisté před vlastním publikem. Úvodní set vypadal nadějně, protože domácí tým vedl 16:13. Vedení se jim ale nepodařilo udržet a první set skončil vítězstvím Lvů Praha 25:23. Druhý byl pak pod taktovkou Pražanů úplně s výsledkem 25 : 18 a v posledním setu se navíc karlovarští dopustili 8 chyb. Tento set skončil se skóre 25:21, takže se Pražští Lvi celkově ujali vedení 2:1 na zápasy.
„Hrál se výbornej volejbal z obou stran. A pak Praha byla prostě lepší. Já bych řekl, že ne v něčem, ale ve všem,“ řekl trenér VK ČEZ Karlovarsko Jiří Novák.

Jestli  volejbalisté Lvů Praha dotáhnou svou cestu za vítězstvím a sáhnou si na premiérový titul, nebo VK ČEZ Karlovarsko zvrátí sérii, se uvidí večer v pátek 6. května v UNYP Areně v Praze. Zápas začne v 19:10.