Kraj nabídne seniorům semináře zdarma

Zdravý životní styl a prevence nemocí – to jsou témata celkem pěti seminářů, na které mohou zavítat senioři z Karlovarského kraje. Součastí akcí budou i debaty s odborníky. Podívejte se na seznam míst, která můžou lidé na přelomu září a října navštívit.

Ve spolupráci s projektem Senior Pasů připravil Karlovarský kraj pro důchodce z celého regionu sérii seminářů o tématech, která se týkají zdravého životního stylu a prevence nemocí. Jedná se celkem o 5 akcí, které se uskuteční na přelomu září a října 2021.

„Nabídneme seniorům semináře, které přinesou velmi zajímavé informace o zdraví, správné životosprávě, o tom, jak mohou předcházet případným zdravotním komplikacím. Akce povede zkušený výživový poradce a jejich součástí bude i diskuse a odpovědi na otázky, které účastníci budou mít. Věřím, že tím seniorům pomůžeme získat motivaci k tomu, aby se co nejlépe mohli starat o své zdraví a cítili se dobře,“ vysvětlil krajský radní Robert Pisár.

Termíny seminářů:

29.9. – Sokolov, Městská knihovna, Staré náměstí 135 od 15 do 17 hodin

30.9. – Karlovy Vary, Krajská knihovna, Závodní 378/84 od 16 do 18 hodin

5.10. – Kynšperk nad Ohří, Městské kulturní středisko, Nám. SNP 389 od 15.30 do 17.30 hodin

8.10. – Cheb, Městská knihovna v Chebu, Obrněné brigády 615/1 od 15.30

do 17.30 hodin

13.10. – Toužim, Infocentrum Toužim, Nám. Jiřího z Poděbrad 35 od 15.30

do 17.30 hodin

Pokud se lidé rozhodnou seminář navštívit, je nutné, aby se před tím zaregistrovali. Stačí napsat email na adresu: info@seniorpasy.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..