Krajské letiště v Karlových Varech odbavuje včas

Zatímco na evropských a světových letištích kulminuje zátěž spojená s cestami na dovolenou, prodlužují se čekací doby a lety mají často zpoždění, karlovarské letiště nabízí klidné zázemí, odbavení na čas a bezchybné služby. Potvrzují to i reakce cestujících a pilotů, kteří letiště využívají.

„Je to samozřejmě dáno tím, že u nás nelétají pravidelné linky, ale spíše bizjety, a nyní od poloviny června do konce září každou středu také charterové spojení do Turecka. Chvála nás těší a i do budoucna se budeme snažit držet a zlepšovat kvalitu služeb. Pro cestující je důležité, že na našem letišti nejsou vystaveni žádnému stresu –  u letiště máme dostatek místa na zaparkování zdarma, na odbavení se nečeká zbytečně dlouho, vše probíhá plynule a v klidu, a ani kufr se nemůže zatoulat na jiný let,“ popsal Jan Bureš, uvolněný krajský zastupitel pro oblast dopravy.

Na konci června cestující do turecké Antalye po návratu dokonce písemně ocenili dobrou práci a přátelský přístup personálu letiště. „Při odchodu z letištní plochy pasažérům zamávali i pracovníci řízení letového provozu z věže, což se na velkých letištích prostě nestane. Za asistenci při letech vrtulníkem ve festivalovém týdnu nám zase poděkoval jeden z pilotů, který se podle svých slov pohybuje na podobných letištích v Evropě, ale takovou časovou synchronizaci všech úkonů nikde jinde nezažil,“ dodala Alice Undus, jednatelka společnosti Letiště Karlovy Vary.

V příštím roce plánuje karlovarské letiště ve spolupráci s cestovní kanceláří ČEDOK nabídnout kromě charterového spojení do Turecka také lety na Krétu. Vedení společnosti ale také bude jednat mimo jiné o zavedení pravidelné linky do izraelského Tel Avivu. Více informací o karlovarském letišti a o možnostech zajistit si zájezd do Turecka s odletem z karlovarského letiště najdete na letištním webu: https://www.airport-k-vary.cz/cs/

 

Zdroj: KÚ KVK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..