Lázeňské lesy pořádají soutěž pro fotografy

Lázeňské lesy nabízejí tolik krásných míst – vyhlídek a altánů s pohledem na město i přírodních zajímavostí. Smíšené lesy obklopující město jsou v tomto ohledu unikátní a najít si tu místo, které člověka očaruje, není vůbec náročné. Lázeňské lesy Karlovy Vary připravily pro veřejnost fotografickou soutěž, jejímž tématem je oblíbené místo právě v lázeňských lesích. Odměnou za vítězné fotografie bude pobyt podle vlastního výběru.

Účast v soutěži a výhry:

Natočte video (délka max 1 min) nebo vyfoťte fotografii z vašeho oblíbeného místa Lázeňských lesů Karlovy Vary.

Z fotografie nebo videa musí být jasně patrné, že byly pořízeny v Lázeňských lesích Karlovy Vary.

Fotografii nebo video zveřejněte na svém FB nebo Instagramovém profilu.

Označte Lázeňské lesy Karlovy Vary v příspěvku (na FB @llkv.cz, na IG @lesy_karlovy_vary) a přidejte hashtag #soutezlazenskelesy.

Fotografie a videa lze také zasílat do Zprávy nebo přes Úschovnu na mail nentvichova@llkv.cz

Každých 14 dnů (14. října, 28. října, 11. listopadu, 25. listopadu) bude vybráno jedno video nebo fotografie, které bude budou zveřejněny na Facebooku a Instagramu Lázeňských lesů.

Celkovým vítězem se stane autor fotografie nebo videa s největším počtem oslovených lidí (počet oslovených lidí na Instagramu i Facebooku se bude sčítat).

Podmínky soutěže: ZDE

Výhrou za první místo je voucher od Amazing Places v hodnotě 10 000 Kč, za druhé místo voucher od Amazing Places v hodnotě 7500 Kč a za třetí místo voucher od Amazing Places v hodnotě 5000 Kč. Vouchery jsou platné do 6. 9. 2023. Místo pobytu si vyberou vítězové sami z aktuálního seznamu míst, kde dárkové vouchery přijímají. Seznam naleznete na www.amazingplaces.cz.

 

Zdroj: Lázeňské lesy Karlovy Vary

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..