Napadl svou bývalou přítelkyni

Až tříleté vězení hrozí agresivnímu devětadvacetiletému muži z Chodova, který v polovině prosince loňského roku napadl svou bývalou přítelkyni před zraky jejich malého syna. 

Muž měl ve druhé polovině prosince minulého roku přijít do bytu své bývalé jednadvacetileté přítelkyně s tím, že se před odjezdem do zahraničí rozloučí se svým malým synkem. Žena s tím souhlasila, ale ihned po rozloučení měl muž z bytu odejít. To se nakonec nestalo, protože po rozloučení se synem se měl muž posadit v jednom z pokojů a odmítal odejít, a to i přesto, že mu žena několikrát řekla, aby byt opustil. Na její výzvy muž nereagoval a tak se žena po několika minutách rozhodla přivolat policejní hlídku.

,,Muž měl následně okamžitě přistoupit k ženě a fyzicky jí napadnout. Několikrát jí měl pěstí udeřit do oblasti hlavy a několikrát jí měl kopnout do různých částí těla. Při útoku jí měl navíc vulgárně urážet. Po tomto útoku měl muž byt opustit”, komentoval případ krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

V případě prokázání viny hrozí agresorovi trest odnětí svobody až na tři roky.

,,Policisté z obvodního oddělení Chodov sdělili muži podezření ze spáchání přečinů porušování domovní svobody a ublížení na zdraví ve stádiu pokusu,” doplnil Jakub Kopřiva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..