Nová aplikace Senior Pasu přináší mnoho výhod

​Držitelé Senior Pasu si nově můžou do svých mobilních zařízení stáhnout aplikaci Senior Pas. Získají tak přehled všech poskytovatelů slev, které si budou moci filtrovat podle preferovaných parametrů. Zároveň budou mít k dispozici vždy aktuální informace.

​Aplikace Senior Pas, kterou si nově můžou stáhnout držitelé Senior Pasu lidem přinese mnoho výhod. V případě, že uživatelé využívají GPS, aplikace jim automaticky vyhledá poskytovatele slev v nejbližším okolí. Tento fakt jistě ocení zejména na výletech a na dovolené. Aplikace je přístupná zdarma všem držitelům karty Senior Pas, kteří používají chytrý telefon či tablet. Zároveň však funguje i bez internetového připojení.

Pro přihlášení do aplikace je nutné zadat číselný kód z přední strany karty Senior Pasu. Zadáním tohoto kódu se zpřístupní aplikaci, jíž je následně možné využívat v plném rozsahu. Vyhledávání slev je umožněno dle různých parametrů, jako například dle kraje, okresu, výše poskytované slevy či kategorií – potraviny, vzdělávání, cestování a další.

Podrobný postup pro instalaci aplikace Senior Pas je uveden na webových stránkách https://www.seniorpasy.cz/novinky/nova-mobilni-aplikace-senior-pas/?id=175. V případě potíží s instalací či v případě dalších dotazů se mohou držitelé Senior Pasu obrátit na telefonní číslo +420 773 769 997. Linka je v provozu v pracovních dnech od 8 do 16 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..