Opilá řidička demolovala zaparkovaná vozidla

Minulou neděli způsobila devětačtyřicetiletá řidička osobního automobilu značky Honda krátce po jedné hodině v noci v Kraslicích dopravní nehodu, při níž poškodila zaparkovaná vozidla a zeď domu. Policejní hlídka ji po svém příjezdu nechala dýchat a nestačila se divit. Výsledek orientační dechové zkoušky ukázal 2,35 promile.

„Řidička při couvání narazila do zaparkovaného vozidla značky Volkswagen. Poté se měla s automobilem otočit, vjet do protisměru, najet na chodník pro chodce a po chvíli narazit do zdi domu. Ani to ji nezastavilo a ve své jízdě pokračovala. Ovšem jen pár metrů, protože následně narazila do jiného zaparkovaného automobilu taktéž značky Volkswagen. Poté jí na vozidle již nešla zařadit rychlost, což její jízdu ukončilo,“ popsal detaily policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Při dopravní nehodě naštěstí nebyl nikdo zraněn, odhadovaná škoda ovšem činí zhruba 100 tisíc korun. Ženě bylo z pochopitelných důvodů zakázáno v jízdě pokračovat a policisté jí zadrželi řidičský průkaz. Následně byla dopravena k lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu.

 

Zdroj: Policie ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..