Otevřeny dopis – uzavření bazénu v Domově mládeže v Karlových Varech

Mediální taktika činit za zády občanů nepopulární kroky, zametání problémů pod koberec. Tak Kulhánkovské a stále se dokolečka opakující, podlé a nečestné chování znají občané Karlových Varů z dob vládnutí hnutí KOA v čele s Kulhánkem po dobu dlouhých osmi let zmaru. Pokud se přesouvá to, co se dělo v Karlových Varech na Karlovarský kraj, tak už zbyde dát nejspíš na modlení, protože s rozumem se na kraji pravděpodobně hospodaří velmi skromně.

Stále přibývají další informace, které jen potvrzují totální nekompetenci, současné krajské vlády pod vedením hejtmana Kulhánka (KOA, STAN).
Tentokrát se obrací na média předsedkyně zastupitelského klubu hnutí ANO Jana Mračková Vildumetzová, která jako jedna z mnoha dokládá, že na Kraji se dějí věci, jako nikdy před tím.

Vážený pane hejtmane Kulhánku, vážený pane radní pro školství Čermáku,
obracím se na Vás formou otevřeného dopisu ve věci informace o úplném uzavření bazénu v Domově mládeže v Karlových Varech od letošního prosince – ledna, jehož je kraj zřizovatelem a využívají ho sportovní kluby i vodní záchranáři k tréninkům, dále studenti a občané našeho kraje.
Chtěla bych připomenout, že již v roce 2019, když jsme byli ve vedení kraje, tak byl na nás vyvíjen velký tlak, aby byl bazén úplně uzavřen a kraj dokonce koupil v roce 2020 nový protiproudový výměník tepla. Sama jsem se v roce 2019 byla spolu s kolegy podívat na stav celého bazénu a byla jsem opravdu velmi mile překvapena, v jakém dobrém stavu bazén a veškeré zázemí bylo.
Pořád nám říkáte, respektive pan hejtman Kulhánek, jak skvěle kraj hospodaří a kolik má našetřeno finančních prostředků. Proto vůbec nechápu tento krok, který se koná potichu, nikdo o něm prakticky neví, nikde tato informace nezazněla, se zastupiteli to nebylo vůbec projednáno, nedostali jsme k tomu žádnou informaci.
Zároveň jsem obdržela informaci od paní primátorky Karlových Varů, že všechny kluby se minulý týden obrátily na KV Arénu, aby mohly získat hodiny v tomto bazénu. To však bude pro Karlovy Vary velký problém, protože pak nebudou v KV Aréně k dispozici hodiny pro veřejnost.
Pokud se všechny informace, které jsme obdrželi, zakládají na pravdě, žádáme Vás o zastavení tohoto kroku a ponechání bazénu, který je velmi využíván, nadále v provozu. Sportovní aktivity jsou velmi důležité a je obzvláště smutné, že Vy, pane hejtmane Kulhánku i Vy, pane radní pro školství Čermáku, jste oba z Karlových Varů a necháte popřípadě pohřbít – zavřít sportovní zařízení, které tolik let funguje a je velmi využíváno občany našeho kraje.
Jana Mračková Vildumetzová
předsedkyně zastupitelského klubu hnutí ANO

Tiskové informace, které politikovi Kulhánkovi dvakrát nevoní, chodí i do mnoha dalších redakcí na Karlovarsku, ale ta jsou zahalena mlčením. Nejspíš bude Karlovarský kraj objednatelem reklam, nebo dalších plnění, která znemožňují vyjít na světlo s tím, co se skutečně a bez nakašírování polopravd na Karlovarském kraji děje. Lidé se na místní média nemohou spolehnout. Už mnohokrát je stalo, že media o Kulhánkovo nepopulárních krocích zarytě mlčela a přitom měla informace k dispozici.

 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..