Policie pátrá po svědcích dopravní nehody

V úterý 12. dubna letošního roku ráno krátce před půl sedmou hodinou se v Chebu střetl automobil značky Škoda se sanitním vozem. Policisté z chebského dopravního inspektorátu nyní pátrají po svědcích této dopravní nehody, během níž byla lehce zraněna šestapadesátiletá spolujezdkyně ze sanitního vozu.

„K dopravní nehodě mělo dojít tak, že sedmatřicetiletý řidič osobního automobilu značky Škoda, jedoucí ve směru od ulice Karlova směrem ke křižovatce s ulicí Evropská, zřejmě projel křižovatkou v době, kdy na světelném signalizačním zařízení svítilo světlo žluté barvy. Následně mělo dojít ke střetu se sanitním vozem, který jel ve směru od ulice Pražská směrem k ulici Valdštejnova,“ popisuje detaily nehody policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Sanitka měla zapnuté světelné výstražné znamení modré barvy. Po nehodě byla u obou řidičů provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu, který však u žádného z nich zjištěn nebyl. Policie hledá další informace, které by při vyšetřování pomohly. Oslovila tedy případné svědky, kteří se v inkriminovanou dobu nacházeli na místě nehody, aby kontaktovali policisty na kterémkoliv obvodním oddělení. Možné je též volat na bezplatnou telefonní linku 158.

 

Zdroj: Policie ČR/foto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..