Přímá bitva o play-off! Energetici budou hrát s Litvínovem v Chomutově

Až poslední kolo základní části rozhodne o všech účastnících letošního play-off. Klíčový duel s Litvínovem odehrají energetici v úterý 8. března v chomutovské ROCKNET Areně poté, co jejich domovský stánek KV Arenu nyní naplno využívá Asistenční centrum pro pomoc Ukrajině. Rozhodující duel se v Chomutově bude hrát od 17:20 a přímým přenosem jej odvysílá stanice ČT Sport.

Na utkání budou platit sezonní permanentní vstupenky a rovněž jednotlivé vstupenky, které si fanoušci již dříve zakoupili v předprodeji pro utkání, které se mělo původně hrát v KV Areně. Majitelé permanentek i jednotlivých vstupenek nebudou mít garantované konkrétní místo v hale, mohou si tak vybrat dle svého uvážení po vstupu do areny.

Fanoušci, kteří nebudou chtít využít již dříve zakoupené vstupenky na utkání, budou mít nárok na kompenzaci v plné výši. O konkrétní podobě, jak bude možné o kompenzaci zažádat, budeme informovat v průběhu pondělí 7.3.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Jednotlivé vstupenky na utkání bude možno zakoupit na pokladně KV Areny č. 2 za jednotnou cenu 150 Kč, a to bez garance konkrétního místa v hale.

Otevírací doba pokladny

Pondělí 7.3. 12:00 – 18:00
Úterý 8.3. 10:00 – 14:00

Předprodej online bude spuštěn v pondělí v 18:00.

Zdroj: hokejkv.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..