Výstava Play it again Studia Najbrt končí

V karlovarské galerii umění již tuto neděli končí zajímavá výstava nazvaná Play it again. Svou 28 let trvající spolupráci s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary zde představuje Studio Najbrt. Firma založená roku 1994 Alešem Najbrtem se za léta vypracovala mezi špičku českých grafických studií.

Grafický design studia charakterizuje profesionální, výrazný a často hravý přístup. Vytváří loga, identity, knihy, plakáty, výstavy, webové stránky a aplikace pro české i mezinárodní klienty. Dlouhodobě spolupracuje se skupinou Ambiente, městy Praha, Ostrava (originální vykřičníkové logo) a mnoha dalšími. Na svém kontě mají celou řadu českých i zahraničních ocenění (opakovaně Nejkrásnější kniha roku, Český lev).

Karlovarská výstava představuje dlouhodobou spolupráci s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary. Každý rok znovu (odtud název výstavy inspirovaný filmem Woodyho Allena) zahajují Aleš Najbrt, Zuzana Lednická, Marek Pistora, Jakub Spurný a další studioví designéři kreativní práci na stejném tematickém základu, pokaždé ale jinak. Rozmanité podoby jednotlivých ročníků prezentují především plakáty, tiskoviny, ale i mnoho dalších předmětů, které každoročně pro festival vznikají. Možná i vy máte svůj oblíbený hrneček, tašku, tričko nebo ponožky, které vám připomínají letní festivalovou atmosféru. Všechny další si můžete připomenout již jen do neděle 28. srpna. Otevřeno je od 10 do 17 hodin.

 

Zdroj: Galerie umění Karlovy Vary

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..